Pokušaću da Vam ovim putem prikažem dešavanja sa utakmica KK Igokea
(10:18, 25:14, 8:20, 13:19)
SD Borik
Gledalaca : 2000
Sudije : Jovanić(BL), Adamović(BL), Babić(BL)

Košarkaši Igokee osvojili su Kup Republike Srpske pobijedivši u Banjaluci ekipu Borac Nektara sa 56:71 (10:18, 25:14, 8:20, 13:19). Ovo je Aleksandrovčanima šesti trofej u ovom takmičenju. Prvu četvrtinu Igokea je dobila laganom igrom, dok je u drugoj četvrtini ekipa Borca pružila svoj maksimum i preokrenula rezultat u svoju korist pa se na odmor otišlo rezultatom 35;32 za domaćina. U nastavku utakmice sve je došlo na svoje, kvalitetnija ekipa Igokee je pojačala ritam i zasluženo slavila. Igokea je nastupila bez povrijeđenih Harvija, Rakočevića i Dozeta koji je bio u sastavu ali nije ulazio u igru, u ekipi Borca nije nastupio Pavlović.

Igokea se okreće susretu 16. kola NLB Lige, a u dvoranu u Laktaše dolazi ekipa CEZ Nymburka koja ima pobjedu više od Igokee. Susret se igra 11.01.2011. godine u SD Laktaši s početkom u 17:00 časova.